Tanár neve Tanított tárgyak E-mail címe
Szitt Zsolt, ig. történelem szitt.zsolt@kpgimi.net
Baranyai Zsuzsanna, igh. sportetika, sportpszichológia, tanulásmódszertan baranyai.zsuzsanna@kpgimi.net
Fehér Attila, igh. angol nyelv feher.attila@kpgimi.net
Gellén Zsolt, tagvez. e11, e12 oszályfőnöke
etika, művészet, sporttörténet, történelem
gellen.zsolt@kpgimi.net
Arnóth Tímea angol nyelv arnoth.timea@kpgimi.net
Baranyi Sándor 11.b oszályfőnöke
biológia
baranyi.sandor@kpgimi.net
Csalami Szilvia 10.c oszályfőnöke
magyar nyelv és irodalom
csalami.szilvia@kpgimi.net
Csomay Éva

 

11.a oszályfőnöke
etika, életvitel és gyakorlat, filozófia, művészetek, tanulásmódszertan, társadalomismeret, vizuális kultúra
csomay.eva@kpgimi.net
Havasi Zsolt digitális kultúra, informatika havasi.zsolt@kpgimi.net
Horváth András sportági ismeretek, testnevelés horvath.andras@kpgimi.net
Horváth Viktória sportkör, testnevelés horvath.viktoria@kpgimi.net
Frink Anikó 10.b oszályfőnöke
matematika
frink.aniko@kpgimi.net
Hegedüs Zsuzsa 12.a oszályfőnöke
angol nyelv
hegedus.zsuzsa@kpgimi.net
Kádár Márta 9.b oszályfőnöke
történelem
kadar.marta@kpgimi.net
Királyné Szabó Adrienn e10 oszályfőnöke
földrajz, tanulásmódszertan
kiralyne.szabo.adrienn@kpgimi.net
Koppányi Anikó 10.a oszályfőnöke
matematika
koppanyi.aniko@kpgimi.net
Kruk Tibor e9 oszályfőnöke
kémia
kruk.tibor@kpgimi.net
Magyari Ottília angol nyelv magyari.ottilia@kpgimi.net
Menczler Ágnes magyar nyelv és irodalom menczler.agnes@kpgimi.net
Nagy Andrea ének-zene nagy.andrea@kpgimi.net
Nagy Sándor bibliaismeret, iskolalelkész nagy.sandor@kpgimi.net
Neubrandt Nóra Orsolya kémia, matematika neubrandt.nora@kpgimi.net
Némethiné Kiss Csilla matematika nemethine.kiss.csilla@kpgimi.net
Paksy Sándor fizika, matematika paksy.sandor@kpgimi.net
Papp Tibor 12.b oszályfőnöke
német nyelv
papp.tibor@kpgimi.net
Perlaki Kornélia magyar nyelv és irodalom, német nyelv perlaki.kornelia@kpgimi.net
Rehling Nóra edzéselmélet, sport és szervezetei, sportegészségtan, sportkör, testnevelés, testneveléselmélet rehling.nora@kpgimi.net
Solti Gabriella 9.a oszályfőnöke
német nyelv
solti.gabriella@kpgimi.net
Szívós Kata Dóra néptánc szivos.kata@kpgimi.net
Völgyi Adrienn angol nyelv volgyi.adrienn@kpgimi.net
digitális kultúra, informatika
Benda Viktória iskolapszichológus benda.viktoria@kpgimi.net
Füredi Flórián rendszergazda furedi.florian@kpgimi.net
Füredi Flóriánné iskolatitkár furedi.florianne@kpgimi.net
Kovács Lajos műszaki felelős kovacs.lajos@kpgimi.net
Pajti Attiláné gyermekvédelmi~, tankönyvfelelős pajti.attilane@kpgimi.net
Varga Istvánné gazdasági ügyintéző varga.istvanne@kpgimi.net