Tanár neve Tanított tárgyak E-mail címe
Szitt Zsolt, ig. történelem szitt.zsolt@kpgimi.net
Baranyai Zsuzsanna, igh. sportetika, sportpszichológia baranyai.zsuzsanna@kpgimi.net
Fehér Attila, igh. angol nyelv feher.attila@kpgimi.net
Gellén Zsolt e11, e12 osztályfőnöke
etika, művészet, sporttörténet, történelem
gellen.zsolt@kpgimi.net
Arnóth Tímea angol nyelv arnoth.timea@kpgimi.net
Baranyi Sándor 12.b osztályfőnöke
biológia
baranyi.sandor@kpgimi.net
Csomay Éva 12.a osztályfőnöke
etika, filozófia, művészetek, társadalomismeret, vizuális kultúra
csomay.eva@kpgimi.net
Enyedi Andrea diditális kultúra, informatika enyedi.andrea@kpgimi.net
Fejes Andrea Judit magyar nyelv és irodalom fejes.andrea@kpgimi.net
Horváth András testnevelés horvath.andras@kpgimi.net
Horváth Edit angol nyelv horvath.edit@kpgimi.net
Horváth Viktória sportkör, testnevelés horvath.viktoria@kpgimi.net
Frink Anikó 11.b osztályfőnöke
matematika
frink.aniko@kpgimi.net
Hegedüs Zsuzsa angol nyelv hegedus.zsuzsa@kpgimi.net
Hunfalvi Irén magyar nyelv és irodalom hunfalvi.iren@kpgimi.net
Kádár Márta 10.b osztályfőnöke
történelem
kadar.marta@kpgimi.net
Királyné Szabó Adrienn e9 osztályfőnöke
földrajz, tanulásmódszertan, életvitel és gyakorlat
kiralyne.szabo.adrienn@kpgimi.net
Koppányi Anikó 11.a oszályfőnöke
matematika
koppanyi.aniko@kpgimi.net
Kruk Tibor e10 osztályfőnöke
kémia
kruk.tibor@kpgimi.net
Magyari Ottília angol nyelv magyari.ottilia@kpgimi.net
Lőrincz Noémi magyar nyelv és irodalom lorincz.noemi@kpgimi.net
Markovics Éva magyar nyelv és irodalom markovivs.eva@kpgimi.net
Nagy Andrea ének-zene nagy.andrea@kpgimi.net
Nagy Sándor bibliaismeret, iskolalelkész nagy.sandor@kpgimi.net
Neubrandt Nóra Orsolya kémia, matematika neubrandt.nora@kpgimi.net
Némethiné Kiss Csilla matematika nemethine.kiss.csilla@kpgimi.net
Paksy Sándor 11.c osztályfőnöke
fizika, matematika
paksy.sandor@kpgimi.net
Papp Tibor 9.b osztályfőnöke
német nyelv
papp.tibor@kpgimi.net
Perlaki Kornélia magyar nyelv és irodalom, német nyelv perlaki.kornelia@kpgimi.net
Rehling Nóra edzéselmélet, sport és szervezetei, sportegészségtan, sportkör, testnevelés, testneveléselmélet rehling.nora@kpgimi.net
Solti Gabriella 10.a oszályfőnöke
német nyelv
solti.gabriella@kpgimi.net
Szendeff Dániel magyar nyelv és irodalom szendeff.daniel@kpgimi.net
Verhóczki Milán néptánc verhoczki.milan@kpgimi.net
Völgyi Adrienn angol nyelv volgyi.adrienn@kpgimi.net
Benda Viktória iskolapszichológus benda.viktoria@kpgimi.net
Füredi Flórián rendszergazda furedi.florian@kpgimi.net
Füredi Flóriánné iskolatitkár furedi.florianne@kpgimi.net
Kovács Lajos műszaki felelős kovacs.lajos@kpgimi.net
Pajti Attiláné gyermekvédelmi~, tankönyvfelelős pajti.attilane@kpgimi.net
Varga Istvánné gazdasági ügyintéző varga.istvanne@kpgimi.net