Nyílt napok – Jelentkezés

Nyílt napok – Jelentkezés

*
*
*
*
*
Egy nyílt órára max. 10 fő jelentkezhet.
Diák és szülő választása két főnek számít.
2021. november 08. - Hétfő
1. óra (8.00-8.45) Igazgatói tájékoztató Szitt Zsolt Természettudományi terem
2. óra (8.55-9.40) Angol nyelv Arnóth Tímea Informatika terem
3. óra (9.50-10.35) Földrajz Királyné Szabó Adrienn 8. terem
3. óra (9.50-10.35) Biológia Baranyi Sándor Természettudományi terem
4. óra (10.45-11.30) Etika Csomay Éva 10. terem
4. óra (10.45-11.30) Angol nyelv Hegedüs Zsuzsa Nyelvi terem
5. óra (11.45-12.30) Biológia Baranyi Sándor Természettudományi terem
5. óra (11.45-12.30) Angol nyelv Fehér Attila Nyelvi terem
5. óra (11.45-12.30) Matematika Frink Anikó 13. terem
5. óra (11.45-12.30) Angol nyelv Völgyi Adrienn 8. terem
2021. november 09. - Kedd
1. óra (8.00-8.45) Igazgatói tájékoztató Szitt Zsolt Természettudományi terem
2. óra (8.55-9.40) Digitális kultúra Enyedi Andrea Informatika terem
2. óra (8.55-9.40) Német nyelv Papp Tibor 4. terem
3. óra (9.50-10.35) Testnevelés Rehling Nóra Pince
3. óra (9.50-10.35) Földrajz Királyné Szabó Adrienn 4. terem
4. óra (10.45-11.30) Német nyelv Perlaki Kornélia 8. terem
4. óra (10.45-11.30) Matematika Koppányi Anikó Informatika terem
4. óra (10.45-11.30) Történelem Szitt Zsolt 2. terem
4. óra (10.45-11.30) Magyar nyelv és irodalom Hunfalvi Irén 13. terem
4. óra (10.45-11.30) Testnevelés Horváth Viktória Pince
5. óra (11.45-12.30) Német nyelv Papp Tibor 4. terem
5. óra (11.45-12.30) Fizika Paksy Sándor Természettudományi terem
5. óra (11.45-12.30) Matematika Némethiné Kiss Csilla 12. terem
5. óra (11.45-12.30) Digitális kultúra Enyedi Andrea Informatika terem
2021. november 10. - Szerda
1. óra (8.00-8.45) Igazgatói tájékoztató Szitt Zsolt Természettudományi terem
2. óra (8.55-9.40) Német nyelv Perlaki Kornélia 10. terem
2. óra (8.55-9.40) Kémia Neubrandt Nóra 1. terem
2. óra (8.55-9.40) Fizika Paksy Sándor 4. terem
3. óra (9.50-10.35) Matematika Paksy Sándor 12. terem
3. óra (9.50-10.35) Angol nyelv Völgyi Adrienn Nyelvi terem
3. óra (9.50-10.35) Történelem Kádár Márta 4. terem
3. óra (9.50-10.35) Matematika Neubrandt Nóra 1. terem
4. óra (10.45-11.30) Angol nyelv Hegedüs Zsuzsa 1. terem
4. óra (10.45-11.30) Testnevelés Rehling Nóra Pince
4. óra (10.45-11.30) Bibliaismeret Nagy Sándor 13. terem
4. óra (10.45-11.30) Matematika Némethiné Kiss Csilla Informatika terem
4. óra (10.45-11.30) Angol nyelv Horváth Edit 7. terem
5. óra (11.45-12.30) Történelem Kádár Márta 1. terem
5. óra (11.45-12.30) Német nyelv Perlaki Kornélia 2. terem
5. óra (11.45-12.30) Angol nyelv Horváth Edit 12. terem

ADATVÉDELMI TÁJÉKOZTATÓ:
Jelen jelentkezési űrlapon megadott adatok az intézmény Nyílt napjára történő regisztrációjához szükségesek, az adatok megadása teljes mértékben önkéntes. Az adatokat Hegedüs Zsuzsa idegennyelvi munkaközösség-vezető kezeli, melyet harmadik fél számára nem ad át, illetve csak és kizárólag a Nyílt napon résztvevők jelentkezésére használja fel. A nyílt nap után az adatok megsemmisítésre kerülnek, az adatokat tartalmazó fájl törlésre kerül másnap, azaz 2021. november 11-én. Link : Adatkezelési tájékoztató


ÜLJ BE KÖZÉNK ÉS ÍZLELD MEG A GIMNÁZIUMI ÉLETET!

Nyílt Napok 2021

Kovács Pál Baptista Gimnázium

2021. november 8.-10.